Dzień otwarty w IBE!

Studentko, Studencie!
Szukasz miejsca do zrealizowania pracy dyplomowej? Chcesz dowiedzieć się, czym się zajmujemy i spotkać potencjalnego promotora swojej pracy dyplomowej? Już we wtorek 7 maja będziesz miał(a) doskonałą okazję, by z pierwszej ręki dowiedzieć się, czym się zajmujemy 🙂 Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo nasza oferta jest bardzo szeroka!
Czekamy na Ciebie przez cały dzień, jednak by jak najbardziej ułatwić interakcje, przygotowaliśmy trzy główne punkty w ciągu dnia, które będą rdzeniem naszego Dnia Otwartego. W pokoju socjalnym 4.152 w budynku Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych (IV piętro) zapraszamy:
☕o 10:00 na poranne spotkanie przy kawie,
🥗 o 12:00 na spotkanie lunchowe,
☕o 16:00 na popołudniowe spotkanie przy herbacie.
Więcej o naszych projektach badawczych przeczytasz na naszej stronie: