Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Pracownicy

PRACOWNICY

dr hab. Rafał Milanowski

Dyrektor Instytutu
tel. (4822) 55 26 641
e-mail: r.milanowski@uw.edu.pl

dr Julia Pawłowska

Zastępca dyrektora Instytutu
tel. (4822) 55 26 727
e-mail: julia.z.pawlowska@uw.edu.pl

mgr Magdalena Majtyka

Sekretariat
tel. (4822) 55 26 704
e-mail: ibe@biol.uw.edu.pl

prof. dr hab. Jerzy Dzik

tel. (4822) 55 26 515
e-mail: dzik@biol.uw.edu.pl

mgr Karolina Grabowska-Grucza

tel. (4822) 55 26 704
e-mail: karolina.grabowska@biol.uw.edu.pl

dr hab. Anna Karnkowska

Przewodnicząca Rady Naukowej IBE
tel. (4822) 55 26 641
e-mail: a.karnkowska@uw.edu.pl

dr Sergi López-Torres

tel. (4822) 55 26 562
e-mail: s.lopez-torres@uw.edu.pl

mgr Maciej Moczyński

tel. (4822) 55 26 560
e-mail: ewolucja@biol.uw.edu.pl

dr Magdalena Płecha

tel. (4822) 55 26 641
e-mail: m.plecha@biol.uw.edu.pl

prof. dr hab. Krzysztof Spalik

Dziekan Wydziału Biologii
tel. (4822) 55 26 691
e-mail: spalik@biol.uw.edu.pl

dr Mateusz Tałanda

tel. (4822) 55 26 562
e-mail: m.talanda@biol.uw.edu.pl

DOKTORANCI

Współpracownicy