Mamy nową Przewodniczącą Rady Naukowej IBE!

Rozpoczęty rok akademicki przynosi nam wiele dobrego. Studenci ponownie mogą realizować swoje prace dyplomowe stacjonarnie oraz uczestniczyć w zajęciach. Cała uczelnia odrodziła się na nowo po trudnym roku pandemii i realizacja projektów badawczych ponownie wróciła na właściwy tor.

Ten czas przynosi także wiadomości o zmianach, jakie nastąpiły w składzie Rady Naukowej IBE. Jej nową Przewodniczącą ogłoszona została Pani dr hab. Anna Karnkowska, która niedawno dołączyła do grona niezależnych badaczy Wydziału Biologii UW. Już w przyszłym tygodniu zaplanowane jest pierwsze posiedzenie Rady IBE, także z chęcią usłyszymy o przyszłych planach naukowych dla naszego Instytutu.

Tymczasem, serdecznie gratulujemy nowej Pani Przewodniczącej i z niecierpliwością czekamy na inspiracje związane z przyjęciem nowej roli.