Ta strona wykorzystuje ciasteczka ("cookies") w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Czy wyrażasz na to zgodę?

Czytaj więcej

Wchodzimy na nowy poziom!

“Wchodzimy na nowy poziom!” to motto IBE tej wiosny! Stanie się to możliwe dzięki wnioskowi pt. „Biodiversity and Evolution Research Laboratory” o kwocie dofinasowania 308 800 zł realizowanego w ramach Funduszu odnawiania i rozwoju infrastruktury badawczej (IDUB) przygotowanego przez dr Annę Karnkowską z pomocą członków zespołu IBE, który otrzymał finansowanie. Wygranych w tej edycji konkursu jest 14 wniosków o różnorodnej tematyce, przygotowanych przez innych badaczy m. in. z Wydziałów Biologii, Chemii i Fizyki.

Pełna lista projektów, które uzyskały finansowanie jest dostępna na stronie: https://inicjatywadoskonalosci.uw.edu.pl/dzialania/i-4-2/#results

Nie kryjemy entuzjazmu, ponieważ m. in. dzięki nabyciu nowego sprzętu, jesteśmy w stanie przenosić polską naukę na kolejny wyższy poziom. Serdecznie gratulujemy autorce projektu oraz wszystkim osobom, które w większym i mniejszym stopniu przyczyniły się do tego sukcesu!